Reklama

SZANOWNI PAŃSTWO


Nasza oferta skierowana jest do firm z branży nurkowej, sportowej i turystycznej. Proponujemy Paostwu możliwośd zareklamowania Paostwa produktów i usług na łamach naszego miesięcznika.
NURAS.INFO to jedyny bezpłatny cyfrowy miesięcznik nurkowy, dostępny dla wszystkich pasjonatów nurkowania i innych aktywnych form spędzania czasu. Magazyn cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród czytelników jak i reklamodawców. Wiele firm doceniło już ogromny potencjał naszego wydawnictwa NURAS.INFO.

 

Do ilu odbiorców trafiamy?
- Nasze wydawnictwo od początku współpracuje z forum NURAS i o każdym nowym wydaniu, informujemy na stronie głównej i podstronach wszystkich zarejestrowanych użytkowników forum, czyli ok. 7 tys. osób.
- Co miesiąc, za pośrednictwem strony, rejestrujemy średnio ponad 60 tysięcy pobrań.
- Od powstania naszego wydawnictwa w styczniu 2010r., zostało ono pobrane ponad 1 mln razy.
- Każdego miesiąca pojawia się średnio 10 tys. nowych gości i użytkowników i na stronie.
- Ponad 15 tys. osób miesięcznie przegląda aktualne numery on-line.
- Polacy czytają nas na całym świecie- aż 20% naszych czytelników pochodzi zza granicy. (statystyki prowadzone są przez niezależny system stat.4u.pl)

 

Jakie są zalety reklamy w naszym magazynie?
- Koszt dotarcia do pojedynczego odbiorcy jest 5-10- krotnie mniejszy niż w przypadku magazynów drukowanych.
- Każda reklama jest automatycznie linkowana- kliknięcie na wybranej reklamie powoduje przeniesienie na stronę internetową wskazaną przez Reklamodawcę.
- NURAS.INFO jest i zawsze będzie bezpłatny dla wszystkich czytelników.
- Wszystkie numery miesięcznika są cały czas dostępne w archiwum, co sprawia, że znacznie wydłuża się „żywotnośd” reklamy.
- Dobrze znając podróżniczy tryb życia nurków, wychodzimy im naprzeciw- za pomocą Internetu jesteśmy dostępni w każdym zakątku świata.

 

Dzięki cyfrowemu wydaniu oszczędzamy papier, energię, unikamy stosowania szkodliwych farb drukarskich i zanieczyszczeo. Wspólnie dbajmy o środowisko- bądźmy ekologiczni!
Zapraszamy do współpracy!

 

Każdy z zainteresowanych ma dostep do statystyk gdzie może zapoznać się z ilością wejść oraz pobrań jak też ilością kliknięć poszczególnych, podlinkowanych reklam.


Stałym Zleceniodawcom proponujemy negocjacje cen.

 

MB1 i MB2 - moduł barterowy

WI - wizytówka instruktora

 

Wszystkie podane ceny są cenami netto

do których należy doliczyć 23% VAT

 

Szczegółowe ustalenia w sprawach dotyczących reklamy

pod numerem 531 48 35 35, 531 621 888

lub mailem reklama@nuras.info