Zapraszamy do współpracy

W związku z szybkim i dynamicznym rozwojem cyfrowego miesięcznika nurkowego Nuras.info poszukujemy osób chętnych do współpracy przy redagowaniu i pisaniu artykułów dotyczących nurkowania oraz krótkich felietonów dotyczących bieżących spraw.
Jeżeli pasjonujesz się tematyką nurkową i wykorzystania nowoczesnych technologii w tej dziedzinie, chcesz czynnie uczestniczyć w rozwoju miesięcznika – wyślij swoją aplikację na adres redakcja@nuras.info

Kogo poszukujemy?
Do współpracy zapraszamy pasjonatów zagadnień nurkowych, producentów, konstruktorów, serwisantów w tej dziedzinie. Oczekujemy również wsparcia od miłośników miesięcznika, którzy chcą podzielić się swoimi spostrzeżeniami, sugestiami i doświadczeniami.

Wymagania
Nuras.info to miesięcznik dla początkujących i zaawansowanych osób zarażonych pasją nurkowania, a nie poliglotów i językoznawców. Nie wymagamy szczególnych zdolności i zacięcia pisarskiego. Tak więc, wystarczy jedynie chwila czasu, chęci i dobry temat.

W zamian
Wszystkie artykuły, które ukazują się na łamach Nuras.info, są oczywiście firmowane podpisem autora. Tak więc, jest to znakomita forma reklamy i promocji własnej osoby. Reklama ta, ma charakter dożywotni. Wszystkie artykuły będą przechowywane w archiwum, aby baza wiedzy z czasem się rozrastała i w przyszłości stanowiła główne źródło informacji, zarówno dla doświadczonych specjalistów, jak i tych początkujących.

Tematy artykułów
Praktycznie każdy temat dotyczący nurkowania jest mile widziany. Nie ograniczamy pola działania. Oczekujemy własnej inwencji. Serdecznie zapraszamy wszystkich do współpracy i do przesyłania materiałów i informacji zarówno o impreazch, wydarzeniach sprzęcie, wyjazdach czy innych tematach związanych z nurkowaniem.

Forma
Zgłoszony artykuł powinien posiadać:
1. Temat.
2. Conajmniej jedno zdjęcie dużej rozdzielczości, lub grafikę związaną z tematem.
3. Tekst własnoręcznie napisany, lub opatrzony informacją z jakich źródeł korzystał przy pisaniu ich autor.
4. W przypadku korzystania z cudzych materiałów, zgodę właściciela na wykorzystanie ich.
5. Podpis: imię, nazwisko, adres e – mail.

Zgłoszenie
Przygotowane artykuły prosimy przesyłać przez skrypt Wysyłanie artykułów. Nie wymagamy wcześniejszego uzgodnienia terminu oraz tematu pracy. Każdy artykuł spełniający wyżej wymienione wymagania, posiadający wartość merytoryczną, ukaże się na łamach miesięcznika Nuras.info w przeciągu 3 najbliższych wydań od chwili zgłoszenia. W przypadku odrzucenia artykułu, redaktorzy będą informowali autorów o przyczynach takiej decyzji. W przypadku drobnych poprawek stylistycznych, nie wpływających na merytorykę, nie zobowiązujemy się do informowania autorów. W każdym innym przypadku, redaktorzy i korektorzy będą kontaktowali się w celu ustalenia istotnych zmian.

Zastrzeżenie
Za wszystkie artykuły dostarczone przez współredaktorów, które zostały opublikowane na łamach miesięcznika Nuras.info, odpowiada ich autor. Kopiowanie materiałów z książek, stron internetowych i innych źródeł jest bezwzględnie zabronione bez zgody ich autora lub właściciela.

Oświadczenie
Właściciel miesięcznika Nuras.info nie ponosi odpowiedzialności za materiały (artykuły, felietony, zdjęcia) przygotowane przez współredaktorów portalu. Za treść i materiały wykorzystane w artykułach, w całości odpowiada ich autor. Każdy z napisanych i zaakceptowanych przez redakcję arykułów, ukarze się na łamach miesięcznika łącznie z Imieniem, Nazwiskiem autora, adresem e – mail.

UWAGA!
Praca w miesięczniku Nuras.info nie jest zarobkowa. Wszystko skupia się przede wszystkim wokół naszej idei – chcemy zaspokoić twórcze ambicje i nieustannie się rozwijać. Proszę nie traktować tego jako oferty pracy – a raczej współpracy.

Kontakt:
Nuras.info
e – mail: redakcja@nuras.info
tel.: +48 791 101 369

Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Pozdrawiam,
Redaktor naczelny miesięcznika